کارخانه Samsung SDI در چین آتش گرفت: ادامه ناکامی های سامسونگ در صنعت باتری

دسته بندی : گوناگون , ویژه بازدید: 1 08 فوریه 2017 - ساعت 12:48:25 نویسنده :
کارخانه Samsung SDI

کارخانه Samsung SDI بخش تولید باتری این شرکت به حساب می آمد و در حال ساخت باتری برای محصولات متنوع سامسونگ بود که امروز در آتش سوخت. با تِک میکس همراه شوید.

این کارخانه زیر مجموعه سامسونگ بوده و تولید کننده عمده باتری تلفن معروف گلکسی نوت 7 هم به شمار میرفت. پس از انفجار گلکسی نوت 7 اینبار نوبت به خود کارخانه Samsung SDI رسید تا دچار حریق شود. هم اکنون به سرعت در حال ساخت باتری برای گلکسی S8 بود. این خبر برای سامسونگ بسیار شوکه کننده خواهد بود و این شرکت را دچار مشکل‌های عجیب و غریبی خواهد نمود.

کارخانه Samsung SDI کارخانه Samsung SDI کارخانه Samsung SDI

 

سخنگوی کارخانه Samsung SDI می‌گوید که حریق کوچک بوده و مورد خاصی نیست ولی شواهد و تصاویر گویای مسئله بزرگ‌تری هستند. دودهای حجیم و سیاه رنگ آسمان کارخانه را فراگرفته‌اند. این سخنگو در ادامه می‌گوید که هم اکنون کارخانه به تولید خود ادامه می‌دهد و صدمه جدی ندیده است. ظاهرا آتش سوزی در انبار رخ داده و آسیبی به خطوط تولید وارد نساخته است. خوشبختانه آتش از ورود به بخش تولید بازمانده و به سرعت مهار شده است. باید منتظر ماند و خبرهای تکمیلی را مشاهده نمود. در صورتی که انبار هم آتش گرفته باشد سامسونگ دچار مشکل اساسی خواهد شد زیرا این کارخانه ماه‌هاست که به تولید باتری برای پرچمداران سامسونگ مشغول است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.