سطل زباله هوشمند TetraBIN : پرتاب زباله شما را تبدیل به یک بازی جالب می‌نماید

دسته بندی : کسب و کار , گوناگون بازدید: 42 05 مارس 2017 - ساعت 22:09:03 نویسنده :
سطل زباله هوشمند TetraBIN

اگر فکر می‌کنید روند هوشمندسازی لوازم خانه رو به پایان است سخت در اشتباهید. سطل زباله هوشمند TetraBIN می‌تواند پرتاب زباله را مهیج‌تر از گذشته نماید. با تِک میکس همراه شوید.

زباله یکی از مهم‌ترین معضلات کلان شهرها شده است. هیچ یک از ما دوست نداریم شاهد افتادن زباله کف خیابان‌ها باشیم. اما تشویق شهروندان به انداختن زباله درون سطل کاری بس دشوار بوده و در اغلب موارد با شکست رو به رو می‌گردد. یک شرکت خوشفکر توانسته برای این معضل چاره‌ای اندیشیده و سطل زباله هوشمند طراحی نماید. این سطل زباله با یک بازی ترکیب شده و مردم را ترغیب به استفاده از آن می‌نماید. در صورتی که عملکرد شما درست باشد می‌توانید امتیاز کسب نمایید.

سطل زباله هوشمند TetraBIN

Sencity زیرمجموعه استارت آپ Urban-X می‌باشد. این شرکت می‌خواهد روند بهبود زندگی در شهرهایی مانند نیویورک را شتاب ببخشد. یکی از بخش‌های مورد توجه این شرکت، امکانات شهری و حمل و نقل شهری می‌باشد. مبلمان شهری بخش بزرگی از فعالیت‌های این شرکت را در بر می‌گیرد. یکی از مهمترین اقدامات این شرکت احداث ایستگاه‌های اتوبوس مجهز به نمایشگر و ارائه دهنده WiFi عمومی می باشد.

سطل زباله هوشمند TetraBIN

طراحی سطل زباله هوشمند TetraBIN سه گوش بوده و در سه طرف مجهز به نمایشگر شده است. این نمایشگرها به هم متصل بوده و در امتداد یکدیگر می‌باشند. خفاش‌ها در هوا پرواز کرده و سگ‌ها بر روی زمین کشیک می‌دهند و منتظر غذا هستند! حسگرهایی درون این سطل قرار گرفته و مسیر زباله درون سطل را تعقیب می‌نمایند.

سطل زباله هوشمند TetraBIN

هنگامی که زباله‌ای درون سطل زباله هوشمند TetraBIN انداخته می‌شود بر روی نمایشگر تبدیل به یک ران مرغ می‌شود. شما می‌توانید نتایج و برنده را بر روی وبسایت TetraBin مشاهده نمایید. در صورتی که مرغ با موفقیت به سگ‌ها برسد شما امتیاز کسب می نمایید.

 

سطل زباله هوشمند TetraBIN

در آینده نزدیک احتمال بردن جایزه فیزیکی هم مقدور می‌گردد. یعنی از طریق ارسال ایمیل به شما می‌گویند که برنده یک جایزه فیزیکی شده‌اید. کودکان هدف اصلی این ایده هستند. قصد دارند تا استفاده از سطل آشغال را از کودکی درون فرزندان بپرورانند. از سطل زباله هوشمند TetraBIN می توان برای نمایش تبلیغاتی محیطی در زمان بیکاری استفاده نمود. این سطل‌ها از طریق اتصال 4G به اینترنت متصل خواهند شد.

سطل زباله هوشمند TetraBIN

در صورتی که از ادامه بازی خسته شدید می‌توانید برنامه تردد اتوبوس‌ها و قطارها را مشاهده نمایید. ایده‌ای بسیار ساده که می‌تواند چندین کار را به صورت همزمان انجام دهد. هنوز مشخص نیست که اشخاص را چگونه شناسایی می‌نماید تا برای آن‌ها امتیاز ثبت نماید ولی ممکن است از یک دستیار صوتی مانند گوگل یا کورتانا استفاده نماید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.