شرکت Oath ثمره ادغام Yahoo و AOL توسط ورایزن خواهد بود

دسته بندی : کسب و کار , گوناگون بازدید: 13 04 آوریل 2017 - ساعت 14:08:41 نویسنده :
شرکت Oath

فروش یاهو به شرکت آمریکایی ورایزن نهایی شد و حالا خبرهای جدیدی به گوش می‎رسند. مالک جدید قصد ادغام Yahoo و AOL و تشکیل شرکت Oath را دارد. با تِک میکس همراه شوید.

چیزی که پس از فروش یاهو قطعی شده تغییر نام این شرکت بزرگ و قدیمی می‌باشد. مدیر عامل AOL در توییتر اعلام کرد که تغییر نام قطعیست. چیزی که در حال حاضر پس فروش یاهو و انتقال کامل زیر ساخت‌های این شرکت به ورایزن قطعی شده ادغام Yahoo با AOL بوده و تشکل شرکت Oath می‌باشد.

کاربران قدیمی یاهو از این پس با نام Oath رو به رو خواهند شد و دیگر خبری از یاهو نخواهد بود. دامنه این تغییرات وسیع بوده و سایت اصلی تا صندوق ایمیل‌ها شامل این تغییرات می‌گردند. تاکنون یاهو از اعلام نظر درباره این تغییر نام خودداری کرده و هیچ عکس العملی نداشته است. اولین بخش تغییرات در تابستان 2017 از راه خواهند رسید. به مرور و طی ماه‌های آینده تغییرات کامل خواهد شد. تغییرات بسیار دشوار بوده زیرا تمام زیر مجموعه‌ها از جمله Yahoo Mail و Yahoo News که بسیار مشهور و پرکاربرد هستند باید تغییر پیدا نمایند.

شرکت Oath

مدیر عامل فعلی یاهو یعنی Marissa Mayer در شرکت جدید هیچ نقشی نخواهد داشت. فاجعه هک شدن میلیون‌ها ایمیل کاربران در زمان مدیریت ایشان رخ داد. رقم فروش یاهو حدود 4.8 میلیارد دلار بوده است. باید دید که شرکت Oath چه عملکردی خواهد داشت و چگونه می تواند کاربران را جذب خود نماید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.