بلندگوی دیواری B&O با نام BeoSound Shape : زیبا، هوشمندانه و بسیار گران قیمت

دسته بندی : گوناگون بازدید: 1 04 آوریل 2017 - ساعت 20:13:04 نویسنده :
بلندگوی دیواری B&O

در صورتی که خواهان بلندگوهایی ماژولار و مطابق دیزاین خانه خود هستید بهتر است نیم نگاهی به بلندگوی دیواری B&O با نام BeoSound Shape داشته باشید. با تِک میکس همراه شوید.

شرکت بنگ اند اولافسن در زمینه طراحی و ساخت بلندگو و هدفون‌های با کیفیت ید طولایی دارد. در اقدامی جدید شرکت توانسته بلندگوی ماژولار BeoSound Shape را معرفی کند. بلندگوی دیواری B&O بسیار پیشرو بوده و برای درک آن باید چند لحظه به ساختار آن دقت نمایید.

بلندگوی دیواری B&O

عملکرد اسپیکر BeoSound Shape به صورت بیسیم بوده و از کنار هم قرار گرفتن پنل‌های شش ضلعی تشکیل شده است. این مجموعه با قرار گرفتن بر روی دیوار می‌تواند علاوه بر ایجاد صدایی فراگیر، زیبایی بی‌همتایی به اتاق نشیمن شما هدیه دهد. این بلندگو می‌تواند صدا را به صورت یکپارچه در همه اتاق منتشر نماید. الگوریتم جدید B&O توانسته این مشکل را مرتفع نماید. قلب تپینده BeoSound Shape به وسیله ارتباطی پنهان به پنل‌های دیگر متصل گردیده و به وسیله بلوتوث 4.1 به AirPlay, Chromecast, Spotify Connect و یا Bang & Olufsen’s BeoLink متصل می‌شود. قیمت BeoSound Shape برای 8 عدد پنل حدود 4000 یورو تعیین شده است! این رقم به عنوان پایه مطرح شده است. این مجموعه 8 تایی شامل 4 بلندگو، 1 آمپلی فایر و 2 عدد میرا کننده صداهای مزاحم می‌باشد. در صورتی که قصد ارتقا آن را دارید می‌توانید تا 11 عدد آمپلی فایر به مجموعه خود بیافزایید.

بلندگوی دیواری B&O

تجربه استفاده کوتاه مدت از این مجموعه بسیار دلچسب بود و کیفیت آن خوب ارزیابی می‌گردد اما این تجربه تنها در صورتی که استفاده گه گاه از آن داشته باشید بسیار خوب است و برای استفاده روزمره و گوش دادن به موسیقی‌های مورد علاقه خود به هیچ عنوان صادق نیست و کیفیت مورد نیاز را ندارد. خرید این مجموعه به کسانی توصیه می‌شود که وسواس زیادی بر روی طراحی داخلی دارند و می‌خواهند مانند هیچ کسی نباشند. در غیر این صورت پرداخت این مبلغ به هیچ عنوان ضروری نخواهد بود. فروش BeoSound Shape از ماه آگوست آغاز خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.