قدرت پروژه اسکورپیو : اجرای بازی ForzaTech با کیفیت 4K و 60 فریم بر ثانیه

دسته بندی : ایکس باکس , بازی , ویژه بازدید: 26 10 آوریل 2017 - ساعت 12:15:00 نویسنده :
قدرت پروژه اسکورپیو

ایکس باکس اسکورپیو یا پروژه اسکورپیو جنجال زیادی به پا کرده است. قدرت پروژه اسکورپیو در حدی است که بازی ForzaTech را 4K و 60FPS اجرا می‌نماید. با تِک میکس همراه شوید.

یکی از سایت‌های معتبر برای اولین بار پرده از قدرت خارق العاده پروژه اسکورپیو برداشت. خروجی گرافیکی این کنسول 6 ترافلاپ می‌باشد که در مقایسه با پلی استیشن 4 پرو حدود 2 ترافلاپ بیشتر است. این قدرت به همین مورد ختم نشده و در سایر موارد هم دست کم 30 درصد از پلی استیشن 4 پرو قوی‌تر است. 40 هسته گرافیکی با فرکانس 1172MHz این امکان را به Project Scorpio می‌دهد تا هر بازی را با نهایت کیفیت اجرا نماید. برای درک بهتر قدرت پروژه اسکورپیو شما را به دیدن ویدئوی زیر دعوت می‌نماییم:

این کنسول می‌تواند بازی‌های ForzaTech و Forza Motorsport 6: Apex را با حداکثر کیفیت اجرا نماید. یعنی 4K با 60 فریم در ثانیه! بهتر است بدانید که یک کامپیوتر خانگی در بهترین شرایط می‌تواند این بازی را با کیفیت 4K و 30 فریم بر ثانیه اجرا نماید! مایکروسافت می‌خواهد اولین شرکتی باشد که به معنای واقعی در زمینه بازی‌های 4K گام بر می‌دارد و هیچ رقیبی را نزدیک خود نخواهد دید. در واقع بازی در حالت FHD با کنسول اسکورپیو ظلم به این دستگاه بوده و عملا خود را از نعمتی که مایکروسافت فراهم نموده محروم ساخته‌اید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.