تصویر شماتیک آیفون ۸ حکایت از دوربین خودنگار دوگانه و بدنه شیشه‌ای دارد

دسته بندی : iOS , تلفن همراه , ویژه بازدید: 24 24 آوریل 2017 - ساعت 18:59:18 نویسنده :
تصویر شماتیک آیفون 8

رفته رفته طراحی iPhone 8 تکمیل شده و وارد فاز تولید خواهد شد. در این مسیر شاهد افشای تصویر شماتیک آیفون ۸ هستیم که دوربین خودنگار دوگانه را به همراه دارد. با تِک میکس همراه شوید. 

طی ماه‌های گذشته شایعاتی جسته و گریخته پیرامون آیفون ۸ مطرح بود اما گمانه زنی‌ها جدی‌تر شده‌اند و حالا با ظاهر واقعی آیفون ۸ رو به رو هستیم و در آخرین مورد شاهد تصویر شماتیک آیفون ۸ هستیم. اپل تمام تلاش خود را به کار بسته تا قدرت و شکوه خود را به مناسبت دهمین سالگرد تولید آیفون به رخ سایر شرکت‌ها بکشد. رونمایی از سامسونگ گلکسی اس ۸ توقعات را از اپل بالا برده و همه منتظر معجزه از این شرکت هستند و قطع به یقین مشخصات آیفون ۸ دال بر چنین موضوعی هستند. در تصویر شماتیک آیفون ۸ می توانید ببینید که دوربین دوگانه به حالت عمودی درآمده و دوربین خودنگار هم برای پشتیبانی از حالت سه بعدی به صورت دوگانه طراحی شده است. تغییر بزرگ دیگر به بدنه باز می‌گردد. اپل از فلز فاصله گرفته و بدنه‌ای شیشه‌ای را برای تلفن خود در نظر گرفته است. آخرین بار سال ۲۰۱۲ بود که شاهد عرضه آیفون شیشه ای بودیم. پس از آن با دستگاه‌هایی تمام فلزی رو به رو بودیم.

تصویر شماتیک آیفون 8

گفته می‌شود که نمایشگر آیفون ۸ به صورت ۲٫۵D در لبه‌ها بوده و گوشه‌های بدنه گرد هستند. نمایشگر به صورت تمام صفحه طراحی شده است. قابی فلزی از جنس فولاد ضد زنگ اطراف دستگاه را فرا گرفته و بخش جلویی و پشتی هم از شیشه ساخته شده است. این شیشه ممکن است از فلز مایع تولید گردد. دکمه خانه حذف شده و جای خود را به دکمه‌ای مجازی داده که با حسگر اثر انگشت ادغام شده است. یعنی با قرار دادن انگشت خود بر روی نمایشگر می‌توانید قفل آن را باز نمایید. در واقع تاچ آی دی خیلی زود به پایان راه خود رسید و دیگر شاهد آن نخواهیم بود. امیدواریم قیمت آیفون ۸ افزایش چشمگیر نداشته باشد. طراحی و تولید iPhone 8 حداکثر تا ۳ ماه آینده تکمیل می‌گردد و تا آن زمان نمی‌توان نظر قاطعی درباره پرچمدار آینده اپل داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.