لنز دوربین آیفون 8 براساس تصاویر جاسوسی به صورت دوگانه و عمودی خواهد

دسته بندی : iOS , تلفن همراه , ویژه بازدید: 11 30 آوریل 2017 - ساعت 18:18:42 نویسنده :
دوربین آیفون 8

مشخصات آیفون 8 به سرعت در حال فاش شدن هستند و در این راه تصاویر جدیدی منتشر شده‌اند که دوربین آیفون 8 را به صورت دوگانه و عمودی نمایش می‌دهند. با تِک میکس همراه شوید.

این هفته اطلاعات مهمی درباره آیفون 8 به بیرون درز پیدا کرد. در آخرین افشاگری شاهد مشخص شدن ساختار دوربین دوگانه در آن هستیم. اینبار دوربین دوگانه بر خلاف دفعات قبلی به صورت عمودی تعبیه شده است. تصویر جدیدی که در توییتر منتشر شده است حاوی کاغذهای درون سازمانی می‌باشد که با مختصات دقیق جانمایی دوربین را نمایش می‌دهد. دوربین دوگانه عمودی در زمان استفاده از مونوپاد بسیار موثر بوده و می‌تواند تصاویر عریضی را تهیه نماید. ارتقا دوربین آیفون 8 خبری بسیار خوشحال کننده برای کاربرانی می‌باشد که دنبال کیفیتی بالا و دستگاهی کوچک می‌گردند.

دوربین آیفون 8

این برگه حاوی اندازه‌ها و مقادیر برای برش CNC فلز می‌باشد. در این تصویر خبری از حسگر اثر انگشت در بخش پشتی نیست و تصویری که هفته پیش منتشر هم نشان می‌داد که این حسگر جایی در بخش جلویی هم نخواهد داشت. به احتمال فراوان اپل توانسته ناحیه فعال نمایشگر را فعال نماید. بر اساس نظر سنجی‌ها تنها 9 درصد کاربران علاقه به استفاده از تاچ آی دی در بخش پشتی دارند و 91 درصد مردم منتظر ادغام تاچ آی دی با نمایشگر هستند. احتمال می‌رود که طراحی صنعتی آیفون 8 مراحل پایانی خود را می‌گذراند و شاهد تولید انبوه آن تا دو ماه دیگر خواهیم بود. انتظارات از آیفون 8 بالا رفته و این شرکت مجبور است ارتقایی در حد نام خود داشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.