گلکسی S8 نسخه دزدان کارائیب با قیمت 880 دلار روانه بازار خواهد شد

دسته بندی : اندروید , تلفن همراه , ویژه بازدید: 34 03 ژوئن 2017 - ساعت 12:37:19 نویسنده :
گلکسی S8 نسخه دزدان کارائیب

حدود 2 ماه است که از عرضه گلکسی اس 8 می‎گذرد و با استقبال بی‌نظیری رو به رو گردیده است. حالا قرار است که گلکسی S8 نسخه دزدان کارائیب روانه بازار گردد. با تِک میکس همراه شوید.

زبان طراحی نوین به کار رفته در گلکسی S8 دل هر بیننده‌ای را می‌رباید و به راستی حرف‌های نوینی برای گفتن دارد. سامسونگ هم فرصت پیشامده را غنیمت شمرده و اقدام به معرفی نسخه خاص و محدود دزدان دریایی کارائیب نموده است. گلکسی S8 نسخه دزدان کارائیب همزمان با اکران آخرین قسمت این فیلم روانه بازار خواهد و بدون تردید فروش موفقی را تجربه خواهد کرد. سالیان گذشته هم شاهد عرضه نسخه‌های خاصی از پرچمداران سامسونگ بودیم برای نمونه نسخه المپیکی گلکسی S7 Edge یا نسخه مرد آهنی گلکسی S6 Edge.

گلکسی S8 نسخه دزدان کارائیب تفاوت چندانی از نظر سخت افزاری با نسخه اصلی ندارد و با 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی روانه بازار می‌گردد. گوشی به رنگ سیاه بوده و درون یک جعبه خاص قرار دارد. این جعبه براساس دزدان دریایی کارائیب طراحی شده و یک حلقه طلایی و یک قاب مزین به لوگوی مرد مرده درون جعبه به همراه گوشی قرار گرفته‌اند. پیش فروش این نسخه آغاز شده و بزودی شاهد عرضه آن خواهیم بود. این نسخه از طراحی خاص یا حتی رنگ بندی ویژه‌ای بهره نمی‌برد و تنها به تغییر تم گوشی و یک عدد حلقه طلایی و قاب بسنده شده است. بزرگترین تغییر نسبت به نسخه عادی به طراحی جعبه باز می گردد. قیمت گلکسی S8 نسخه دزدان کارائیب تنها 880 دلار خواهد بود که منطقی به نظر می‌آید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.