آخرین تصاویر آیفون 8 واقعی حکایت از انتقال Touch ID به پشت دستگاه دارد

دسته بندی : iOS , تلفن همراه , ویژه بازدید: 36 03 ژوئن 2017 - ساعت 15:55:21 نویسنده :
تصویر آیفون 8

مشخصات آیفون 8 برای همه مسجل شده ولی شبهه‌هایی پیرامون تاچ آی دی مطرح بود که خوشبتانه آخرین تصاویر آیفون 8 حکایت از انتقال آن به بخش پشتی دارد. با تِک میکس همراه شوید.

تصاویر بسیار واضحی از iPhone 8 منتشر شده و می‌توان با استناد به آن‌ها طراحی نهایی پرچمدار جدید اپل را مشاهده نمود. نمایشگر تمام صفحه، دوربین دوگانه عمودی و تاچ آی دی در بخش پشتی بزرگترین تغییرات به حساب می‌آیند. تصاویر آیفون 8 کاملا قابل اطمینان بوده و منبع آن‌ها بسیار موثق است. اپل تا جایی که توانسته حاشیه‌های بالا و پایین نمایشگر را حذف نموده ولی حاشیه‌های کناری همچنان به قوت خودشان باقی هستند. ممکن است برای افزایش استحکام، حاشیه‌های کناری حفظ شده‌اند.

بسیاری از شایعات خبر از ادغام تاچ آی دی با نمایشگر داشتند حتی اپل اقدام به ثبت اختراع در این زمینه نمود ولی ظاهرا این فناوری در سال 2017 به تولید انبوه نخواهد رسید و حداقل 1 سال دیگر باید منتظر آن بمانیم. حسگر اثر انگشت به میانه بخش پشتی انتقال یافته و لولگوی اپل را اندکی بالاتر از جای معمول خود برده است. دوربین هم به نوع دوگانه ارتقا یافته و عمودی شده و در همین راستا جای فلش LED هم به زیر دوربین انتقال یافته است.

تصاویر آیفون 8

 

در مجموع طراحی بخش پشتی را می‌توان مشابه آیفون 7 دانست و حتی نشانه‌ای از بدنه شیشه‌ای هم نیست. متاسفانه در این تصاویر خبری از بخش زیرین آیفون 8 نیست و نمی‌توان دید که درگاه لایتنینگ یا روزنه‌های بلندگو تغییر داشته‌اند یا خیر! خطوط آنتن هم مانند آیفون به لبه‌ها انتقال یافته و تغییری پیدا نکرده‌اند. بالای نمایشگر هم خبری از دوربین خودنگار 3 بعدی که پیشتر در تصاویر دیده بودیم نیست. در مجموع آیفون 8 زیباتر از همیشه گشته ولی دشواری فراوانی برای رقابت با گلکسی S8 دارد. در صورتی که تعصب را کنار بگذاریم باید بگوییم که سامسونگ توانسته اوج هنر را در طراحی Galaxy S8 به رخ رقیبان بکشد. بدون تردید استحکام آیفون 8 بسیار بیشتر از رقیب کره‌ای خود خواهد بود ولی از نظر زیبایی با آنچه در ذهن داشتیم متفاوت است. باید منتظر شایعات بعدی ماند و دید که آیا نمایشگر آیفون 8 از نوع OLED خواهد یا خیر.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.