سامسونگ: راه اندازی مجدد خط تولید نوت در ماه آگوست

دسته بندی : موبایل بازدید: 17 23 ژوئن 2017 - ساعت 22:11:16 نویسنده :
خط تولید نوت سامسونگ

اگر گمان کردید که به دلیل مشکلات پیش آمده برای نوت 7، سامسونگ از این محصول خود صرف نظر کرده، سخت در اشتباهید. با تک میکس همراه باشید.سامسونگ قصد ندارد اجازه دهد که شکست باتری نوت 7 مانعی بر سر راه برنامه زمانی انتشار گوشی های هوشمند قلمی (pen-toting) جدید این کمپانی باشد. از طریق یکی از منابع رویترز آگاه شدیم که سامسونگ به فکر راه اندازی مجدد خط تولید نوت و در حال برنامه ریزی یک همایش در شهر نیویورک برای معرفی نوت 8 در ماه آگوست و یا زمانی تقریبا مشابه سال گذشته که نوت7 را معرفی کرده بود، می باشد. این منبع جزئیات بیشتری فاش نکرده، اما به نظر می رسد که شایعات پیشین را تایید می کند. نوت 8 دارای یک صفحه نمایش خمیده خواهد بود که اندکی بزرگتر از صفحه نمایش 6.2 اینچی S8 Plus است. همچنین این منبع اضافه کرد که نوت 8 دوربین دوگانه ای مانند آیفون 7Plus در پشت خود خواهد داشت.
دلیلی وجود ندارد که نشان دهد سامسونگ عجله ای برای انتشار نوت 8 براساس یک برنامه زمان بندی مشخص داشته باشد. فرایند های ایمنی که بعد از خرابکاری نوت7 ایجاد شده اند و درحال حاضر روی S8 نیز اجرا می شوند، تمام دلایلی را که تا کنون برای آتشسوزی باتری شناخته شده اند را شامل می شود. به عبارت دیگر مانعی بر سر راه ساسونگ برای بازگشت دوباره و تصاحب بازار قبلی نوت وجود ندارد.
با این وجود مشخص است که سامسونگ برای انتشار نوت جدید در زمانی زودتر از روال گذشته، تحت فشار قرار دارد. سامسونگ فقط نگران راضی کردن خریداران دلسرد خود ( به خصوص افرادی که مجبور شدند نوت7 خود را پس دهند) نیست، بلکه به دنبال گام برداشتن به سوی ارئه چیزی فراتر از رونمایی های آیفون های بزرگ در سال های اخیر است. اگر سامسونگ بتواند نوت8 را در ماه آگوست ارائه کند ممکن است بتواند اندکی از رعد و برق اپل را برای نگه داشتن مشتری هایی که به دنبال جایگزین بودند، به دست آورد.

@

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.