مارکت اندروید سرانجام در 30 ژوئن خواهد مرد!

دسته بندی : موبایل بازدید: 21 24 ژوئن 2017 - ساعت 20:39:07 نویسنده :
مارکت اندروید

تقویم خود را تنظیم نکنید! زیرا این مطلب دروغ آوریل نیست! گوگل اعلام کرده است که مارکت اندروید پس از 30 ژوئن امسال دیگر کارایی نخواهد داشت. بله 30 ژوئن 2017! (9 تیر 96). با تک میکس همراه باشید.
پلی استور اکنون حدود 5 سال است که در دسترس ما قرار دارد ولی نکته کوچکی وجود دارد و آن این است که پلی استور فقط روی اندروید های نسخه 2.2 و بالاتر کار می کند. دستگاه هایی که هنوز از اندروید 2.1 و یا قدیمی تر استفاده می کنند، در گرو مارکت اندروید قرار دارند و درواقع در تمام این زمان ها تنها با مارکت اندروید کار می کردند.

تا 30 ژون، زمانی که مارکت اندروید با مرگی شرافتمندانه از میان ما خواهد رفت! کار خواهد کرد، تقریبا 7 سال پس از انتشار نسخه 2.1 اندروید. بنابراین افرادی که هنوز درحال استفاده از دستگاه های قدیمی هستند دیگر قادر به استفاده از مارکت اندروید نخواهند بود.
این تغییرات به دلیل برخی محدودیت های فنی نرم افزار مارکت اندروید، بدون هیچ اعلانی در دستگاه همراه خواهد بود. اگر شما هنوز هم درحال استفاده از یک دستگاه با اندروید 2.1 و یا قدیمی تر هستید، شاید اکنون زمان مناسبی باشد که دستگاه خود را ارتقا دهید.

@

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.