نرم افزار یاهو مسنجر جدید برای ویندوز منتشر شد

دسته بندی : کامپیوتر , مک , ویندوز بازدید: 9 28 جولای 2016 - ساعت 06:09:35 نویسنده :
یاهو مسنجر جدید برای ویندوز

حق با شماست، این بزرگترین خبری نیست که این هفته از یاهو شنیدیم! اما اگر شما هم از طرفداران قدیمی و پروپاقرص یاهو مسنجر بودید خبر خوشی را برای شما داریم. در ادامه با تِک میکس همراه باشید.
در هفته گذشته در خبرها دیدیم که یاهو به شرکت ورایزن فروخته شد، که کمی تاسف آور بود ، اما خبر خوشحال کننده اینکه پیشگام اینترنت ،یاهو، امروز و پس از مدتها نرم افزار بازطراحی شده یاهو مسنجر را برای دسکتاپ منتشر کرد، این تغییرات جلوه خاصی را به نرم افزار بخشیده است و علاوه بر آن قابلیت های بزرگ جدیدی به آن اضافه شده که در کمتر پیام رسانی مشاهده می کنید، نرم افزار جدید مسلما طرفداران قدیمی را نیز راضی نگاه خواهد داشت.
برای مثال شما قادر به لغو پیام های ارسال شده هستید! این قابلیت مناسب پیام هایی ست که به اشتباه فرستاده می‌شوند و یا نیاز به اصلاح دارند.شما همچین قادر به جست و جوی فایل های گیف و لایک کردن پست ها هستید وعلاوه بر آن می‌توانید با کشیدن تصاویر بر روی مسنجر آنها را به اشتراک بگذارید.
کاربران ویندوز و مک قادر به دانلود نرم افزار جدید هستند. و اگر شما نیاز به یک پیام رسان رسمی و معتبر بر روی دسکتاپ خود دارید سریعا آن را دانلود کنید.
اگر به یاد داشته باشید یاهو در ماه گذشته اعلام کرد که تا آخر ماه اگوست نرم افزار قبلی یاهو مسنجر از کار خواهد افتاد! پس راهی به جز انتخاب مدرنیته و نسخه جدید ندارید !
برای دانلود نسخه یاهو مسنجر جدید برای ویندوز می‌توانید از این لینک اقدام کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.