آخرین اخبار پیرامون آیفون 7 و آیفون 7 پلاس : تغییر در دکمه خانه و رنگ جدید بدنه

دسته بندی : iOS , موبایل , ویژه بازدید: 39 08 آگوست 2016 - ساعت 18:15:55 نویسنده :

آخرین اخبار پیرامون آیفون 7 و آیفون 7 پلاس مربوط به قابلیت جدید حساس به فشار دکمه خانه همراه با بازخورد لمسی و رنگ جدید بدنه مشکی فضایی می‌باشد. با تِک میکس همراه باشید.

بر اساس گزارش جدید Bloomberg،  آیفون 7 و آیفون 7 پلاس در دکمه خانه دچار تغییراتی بنیادین شده‌اند و قابلیت حساس به فشار به آن‌ها اضافه شده است و دیگر مانند نسل قبل، عملکردی فیزیکی برای جابه‌جایی بین صفحه‌ها نخواهد داشت. پیش از این قابلیت حساس به لمس در ترک پد های آخرین نسل مک بوک استفاده شده بود و بازخوردهای بسیار خوبی از سوی کاربران برای خود به جای گذاشته است. این ترک پد های جدید به وسیله ایجاد لرزش نسبت به لمس  از خود واکنش نشان می‌دهند. شایعاتی درباره استفاده اپل از دکمه خانه جدید طی ماه پیش هم شنیده شده بود ولی چون هم اکنون منبع آن کاملا موثق است می‌توان اقدام به انتشار خبر آن کرد. 

touchid

خبر بعدی دیگر درباره عملکرد دوربین دوگانه در آیفون 7 پلاس می‌باشد و نحوه علکرد آن را تشریح می‌کند. بر اساس صحبت‌های کسی که با نمونه اولیه دوربین کار کرده است باید انتظار تصاویری روشن‌تر همراه با جزئیات بیشتر را داشته باشیم. وی ادامه می‌دهد:

[quote] هر دو سنسور به صورت همزمان یک تصویر با رنگ‌های مختلف را ثبت می‌کنند و دستگاه در نهایت از ادغام هر دو تصویر، عکس نهایی را در اختیار ما قرار می‌دهد. دوربین دوگانه، تصاویری واضح‌تر در محیط‌های کم نور برای ما به ارمغان می‌آورد. تصاویر ثبت شده توسط دوربین دوگانه به ما اجازه می‌دهد که که بدون افت کیفیت بر روی تصاویر ثبت شده زوم کنیم و از بزرگنمایی آن ها لذت ببریم. [/quote]

6465

با شروع هفته جدید میلادی، تصاویری از بدنه، محفظه سیم کارت و دکمه بی‌صدای آیفون 7 به رنگ سیاه در اینترنت منتشر شد. رنگ مشکی فضایی آیفون کاملا با رنگ بندی اپل واچ هماهنگ می‌باشد و می‌توان انتظار داشت که اپل برای افزایش فروش تلفن‌هایش هر دو رنگ خاکستری فضایی و مشکی فضایی را با هم به فروش برساند. اپل امسال چرخه نوسازی ظاهر آیفون را تغییر داده یعنی مدت زمان تغییرات کلی را از 2 به 3 سال افزایش داده است به همین دلیل می‌توان انتظار داشت که در ارائه رنگ‌ها هم تکانی به خود بدهد تا شاید مشتریان بیشتری برای محصولش پیدا کند.

cpqecpqedg

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.