درآمد میلیونیِ Pokemon Go در هر دقیقه

دسته بندی : iOS , اندروید , بازی , بازی های موبایل , موبایل , نینتندو بازدید: 1 23 جولای 2016 - ساعت 03:12:32 نویسنده :
درآمد میلیونیِ Pokemon Go

تا به حال چیزهایی راجع به پوکمون گو شنیده اید. پوکمون بازی واقعیت افزوده! که با استفاده از GPS و دوربین گوشی ها به بازیکنان اجازه می‌دهد که موجوداتی بنام pokemon را آموزش دهند! پوکمون فقط یک بازی نیست! یک پدیده فرهنگی ست ، آیا می توانید حدس بزنید که Niantic در هر دقیقه چقدر از بازی Pokémon Go درآمد دارد ؟ خب باید اینطور گفت : خیلی زیاد!!
با کمک آمارگیر AppInstitute’s real-time tracker می‌توانید درآمد کل پوکمون را از لحظه ای که وارد سایت شدید مشاهده کنید. به جز آن می‌توانید تعداد کل دانلود در هر کشور و همچنین مدت زمانی که بازیکنان در بازی سپری کردند را نیز مشاهده کنید.
مطمئن هستم با دیدن آمار موجود در سایت مخ‌تان سوت می‌کشد! زیرا درآمد میلیونیِ Pokemon Go را مشاهده خواهید کرد! در مدت 6 دقیقه از زمان باز شدن سایت مذکور ، آمارگیر سایت نشان میدهد که درآمد مجموعه Niantic از بازی Pokémon تقریبا به 60 هزار دلار می‌رسد.
آمار بازی پوکمون
براساس AppInstitute متوسط زمانی که یک کاربر ios در بازی پوکمون سپری می‌کند بیش از 30 دقیقه است! که براحتی دیگر اپلیکیشن های معروف همچون فیسبوک و اسنپ‌چت را با اختلاف زیاد پشت سر میگذارد.
این بازی همچنین پیک بالای بیشترین کاربر فعال در روز را بالا برده و به 24 میلیون رسانده است! بله Candy Crush Saga را نیز شکست داده است! این آمار خارق العاده در حالی ارائه می شود که از عرضه بازی هنوز یک ماه هم نگذشته و حتی هنوز در بسیاری از کشور ها ارائه نشده است!

بنظر شما درآمد میلیونیِ Pokemon Go واقعیت دارد ؟  آیا این آمار و در کل سر و صدای این بازی یک واقعیت است یا یک تبلیغات گسترده ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.