Instagram قابلیت بزرگنمایی تک انگشتی را به بخش Stories اضافه کرد

دسته بندی : iOS , اندروید , موبایل , ویندوز موبایل بازدید: 14 16 آگوست 2016 - ساعت 21:12:27 نویسنده :

به تازگی Instagram بخش جدیدی به نام Stories را در نرم افزار خود ایجاد کرده است. این بخش کاملا از برنامه Snapchat کپی شده است حالا ویژگی جدیدی به این قسمت افزوده شده است. با تِک میکس همراه شوید.

کسانی که قبلا از برنامه Snapchat استفاده می‌کردند با دیدن بخش Stories در نرم افزار Instagram به هیچ وجه هیجان زده نشدند چون قبلا این ویژگی را دیده بودند. در بروزرسانی جدید نرم افزار Instagram از ویژگی جدیدی به نام one-finger zoom یا بزرگنمایی تک انگشتی رونمایی کرد. انگشت خود را بر روی دکمه دایره‌ای ضبط ویدئو نگه می‌دارید سپس آن را به بالا و پایین می‌کشید تا بزرگنمایی در هنگام ضبط ویدئو رخ دهد. این ویژگی خیلی وقت پیش در Snapchat وجود داشته است و تنها کاری که Instagram انجام داده الگو برداری از آن بوده است. فهرست تغییرات به شرح زیر می باشد.

[list icon=”momizat-icon-undo2″ icon_bg=”circle” icon_bg_color=”#dd3333″ ]بهبودهایی در قسمت Stories اتفاق افتاده است.,بزرگنمایی به وسیله یک انگشت در حین ضبط ویدئو . تنها کافیست در حالی که دکمه ضبط ویدئو را نگه داشته‌اید انگشت خود را بالا و پایین بکشید .,بسیاری از ایرادات برطرف شده است تا بخش Stories بهتر و سریع‌تر شود.[/list]

ویژگی دیگری را شاهد نبوده‌ایم و عمده‌ترین تغییرات صورت گرفته همین‌ها بوده است. این بروزرسانی بیشتر بر روی رفع باگ و بهبودهایی جزئی تمرکز داشته است.  ایده Stories به طور ناباورانه‌ای دزیده شده و حتی ظاهر یا اسم آن هم تغییر نیافته است.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.