Tekserve یکی از قدیمی ترین مغازه‌های تعمیرکار محصولات اپل به زودی بسته خواهد شد

دسته بندی : iOS , کسب و کار , گوناگون , مک بازدید: 27 17 آگوست 2016 - ساعت 12:33:32 نویسنده :

مغازه Tekserve واقع در نیویورک از سال 1987 به عنوان تعمیرکار محصولات اپل مشغول به کار بوده است. حالا خبر می‌رسد که این مغازه در تاریخ 15 آگوست بسته خواهد شد. با تِک میکس همراه شوید.

حالا Tekserve مغازه خود را تعطیل کرده است. برای طرفداران محصولات اپل فرصتی پیش آمده تا نمونه‌های موزه‌ای و بسیار ارزنده اپل و NeXT را از طریق حراج خریداری نمایند. بسیاری از این محصولات ارزان قیمت می‌باشند ولی برای مجموعه داران بسیار با ارزش و حیاتی تلقی می‌شوند. Tekserve یک برگه با مضمون تعطیلی مغازه اصلی واقع در نیویورک پشت شیشه چسبانده است.

471311

یکی از موارد بسیار جذاب و جالب در این حراج حضور یک دستگاه مکینتاش ذوب شده می‌باشد که برای تعمیر در این مغازه باقی مانده است. لوازم بسیار متفاوت دیگری از جمله پوسترهای اپل برای کمپین‌های تبلیغاتی، دستگاه Nextstation Turbo، آیپاد مینی مخصوص نمایش در فروشگاه و چند دستگاه مکینتاش که ذوب نشده‌اند!

471

مجموعه‌های مکینتاش این فروشگاه بسیار ارزنده بوده و همان طور که در تصویر مشاهده می کنید بسیار نایاب می‌باشند. تخمین زده می‌شود که قیمت آن‌ها از 12 تا 14 هزار دلار متغیر باشد ولی قیمت پایه حراج 8 هزار دلار خواهد بود.

[quote arrow=”yes”] مجموعه 35 عددی از مکینتاش‌ها شامل این نمونه‌ها می‌شود: نسل اول کامپیوترهای مکینتاش امضا شده توسط استیو وزنیاک، یک دستگاه NeXTCube، یک دستگاه Outbound قابل حمل، مکینتاش بیستمین سالگرد، iMac اصلی، iBook مدل 1994، G4 Cube، PowerMac G4، Powerbook G4 Aluminum، iBook اصلی، Powerbook 12 اینچی، eMac، iMac G5 ، Powerbook G3. [/quote]

47244247

دستگاه‌های قدیمی دیگری هم در این مجموعه مانند دوربین، رادیو، ماشین تحریر دیده می شود.  شرکت Roland Auctions NY میزبان حراجی در تاریخ 23 آگوست 2016 خواهد بود. تاریخ بازید از مجموعه برای 20 تا 22 آگوست ترتیب داده شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.