چگونه در ایران مستر کارت تهیه کنیم ؟

دسته بندی : اخبار داخلی , کسب و کار بازدید: 42 17 آگوست 2016 - ساعت 18:22:46 نویسنده :
چگونه در ایران مستر کارت تهیه کنیم

خب پس از خبر ارائه شبه مسترکارت در ایران حال سوال بسیاری از هموطنان در این روز ها این است که چگونه در ایران مستر کارت تهیه کنیم ؟ براساس گزارش قبلی در راستای توسعه خدمات پستی ،ثبت نام و صدور مستر کارت ایرانیان به پست سپرده شد.

عضو هیات مدیره پست از انعقاد تفاهم نامه همکاری با شرکت ویژن کارت ایرانیان خبر داد و افزود: در راستای توسعه همکاری های دو جانبه به ویژه تعاملات مالی، شرکت پست در زمینه خدمات مستر کارت با شرکت یاد شده مشارکت می نماید.
عضو هیات مدیره پست با اشاره به دسترسی آسان هموطنان به واحدهای پستی بیان داشت: براساس توافق صورت گرفته فرایند های احراز هویت، ثبت نام، تایید و تحویل این کارت های اعتباری به پست سپرده شده است.
وی ادامه داد: متقاضیان پس از دریافت کارت از طریق وب سایت شرکت مذکور می توانند نسبت به شارژ کارت صادره اقدام نمایند.
نجاری درخصوص شرکت ویژن کارت ایرانیان اظهار داشت: این شرکت مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح داخلی و بین المللی را کسب نموده و تنها شرکت داخلی مورد تایید از سوی مستر کارت جهانی می باشد.
عضو هیات مدیره با بیان این که بانک های طرف قرارداد شرکت مذکور بانک های HSBC ،ملی چین ، ملی هنگ کنگ و چندین بانک دیگر می باشند افزود: دارندگان کارت های مذکور می توانند از طریق سایت های مسترکارت، ترانس فارکس و وب سایت ویژن کارت ایرانیان از طریق تخصیص کد کاربری خدمات مربوطه نظیر: مشاهده موجودی،خرید الکترونیکی، فریز نمودن کارت و … را دریافت نمایند.
نجاری درخصوص دفاتر ارایه کننده این خدمت جدید گفت: در حال حاضر مستر کارت از طریق دفاتر پست سهند واقع در خیابان شهید بهشتی و منطقه 15 پستی واقع در خیابان شهید مفتح به شهروندان ارایه می شود.
وی افزود: همچنین از اول شهریورماه سال جاری تمامی مناطق پستی تهران و از اول مهرماه در 170 واحد منتخب سراسر کشور مستر کارت ثبت نام و صادر خواهد شد.
نجاری با بیان این که این کارت های اعتباری به صورت کارت های پیش پرداخت می باشد خاطرنشان کرد: اين نخستین بار است كه هموطنان بدون هیچگونه نگراني و دغدغه خاطر مي توانند از كارت هاي مذكور براي انجام تبادلات مالي بين المللی به صورت قانونمند استفاده كنند .
عضو هیات مدیره گفت: این کارت ها در 190 کشور دنیا معتبر و قابل استفاده می باشد و حمل و نقل آسان و مطمئن پول را در سرتاسر جهان فراهم آورده است.
وی اظهار امیدواری کرد: این خدمت جدید مالی بتواند درهای توسعه تجارت الکترونیک را به روی کشور بگشاید.
براساس این گزارش، این خدمت جدید پستی روز گذشته همزمان با برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دولت با حضور دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد.
mastercard-in-iran-techmix

مستر کارت ارائه خدمات را تکذیب کرده بود! حال وضعیت چیست ؟

عضو هیات مدیره پست با بیان اینکه ثبت نام و توزیع کارت های اعتباری براساس ماموریت ذاتی پست است، گفت: پست از طریق شرکت واسط ، این کارت ها را در دفاتر پستی به فروش می رساند .
به گزارش روابط عمومی شرکت پست به نقل از خبرگزاری ایرنا، بعد از اظهارات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر همکاری پست با یک شرکت خارجی برای ارائه خدمات مستر کارت در کشورمان، برخی رسانه ها دیروز به نقل از سخنگوی این شرکت آمریکایی اعلام کردند که این شرکت فعالیتی در ایران ندارد .
غلامرضا نجاری در واکنش ها به این موضوع اعلام کرد: از آنجا که شرکت پست به نیابت از سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی خدمات دیگر دستگاه ها را به مشتریان ارائه می کند، با هدف تسهیل مبادلات ارزی خرد، با انعقاد قرارداد با شرکت «ویژن کارت ایرانیان» عملیات مربوط به توزیع و تحویل کارت های پیش پرداخت (prepaid) به متقاضیان را پس از احراز هویت برعهده دارد .
وی افزود: پیش از انعقاد قرارداد با این شرکت، کیفیت خدمات کارت های ارائه شده از سوی پست مورد بررسی قرار گرفت که نشان از صحت عملیات مالی توسط این شرکت داشت .
نجاری ادامه داد: این کارت ها به دلیل آنکه بر پایه «هاب اکانت» تعریف می شود از امنیت بالایی نیز برخوردار بوده و به راحتی در دیگر کشورها قابل استفاده است .
به گزارش ایرنا، در همین ارتباط «حامد ذوالفقاری» مدیرعامل شرکت ویژن کارت نیز اعلام کرده که مدارک احراز صلاحیت این شرکت مبنی بر اجازه توزیع کارت های بین المللی موجود بوده و مشخصاً از این شرکت به عنوان نماینده رسمی در زمینه واگذاری کارت های اعتباری بین المللی یاد شده است .
به گفته وی، «ویژن کارت ایرانیان» ، یک شرکت ایرانی و دارای آدرس معتبر بوده و به عنوان شرکت واسط در ارائه خدمات کارت های مالی در کشور مشغول فعالیت می کند .
وی درخصوص اخبار منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر اینکه مسئولان مستر کارت فعالیت در ایران را تکذیب کرده اند نیز خاطرنشان ساخت: سخنگوی مستر کارت امکان فعالیت این شرکت از طریق شرکت های واسط را تکذیب نکرده است .

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس الکترونیکی www.mastercardiran.com مراجعه نمایند.

منبع : post.ir

@

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکتر حسن زاده
۰۶ شهر ۱۳۹۵ س ۰۷:۳۵
پاسخ

ممنون از شما