آیفون 8 در سال 2017 با صفحه نمایش OLED و لبه های منحنی ارائه خواهد شد

دسته بندی : iOS , موبایل بازدید: 36 23 آگوست 2016 - ساعت 11:09:17 نویسنده :
آیفون 8

هنوز آیفون 7 رونمایی نشده شایعات درباره آیفون 8 شروع شده است. تمام نگاه‌ها معطوف به سال آینده و نسل بعدی آیفون با ظاهری کاملا دگرگون شده است. با تِک میکس همراه شوید.

شایعات فراوانی مبنی بر عرضه 3 نوع آیفون جدید با نام‌های آیفون 7، آیفون 7 پلاس و آیفون 7 پرو مطرح بود. عدم عرضه آیفون 7 پرو تقریبا قطعی شده است و باید منتظر رونمایی از 2 مدل آیفون 7 باشیم. بنا بر اظهار نظر منابع موثق، سال آینده باید منتظر سه نوع آیفون از سوی اپل باشیم. یکی از مدل‌ها در سال 2017 با صفحه نمایش OLED و لبه‌های خمیده با قیمتی گران‌تر نسبت به مدل 5.5 اینچی فعلی عرضه خواهد شد. در حال حاضر قیمت آیفون 4.7 اینچی از 649 دلار و مدل 5.5 اینچی از 749 دلار آغاز می‌گردد. ولی پیش بینی می‌شود که قیمت مدل منحنی از این دو گران‌تر خواهد بود.

[quote arrow=”yes”] مطابق معمول یک مدل 4.7 اینچی وجود خواهد داشت و مدل دیگر 5.5 اینچ خواهد بود اما مدل دیگری وجود دارد که برتر از دو مدل می‌باشد و به یک صفحه نمایش 5.5 اینچی یا بزرگتر با دو لبه خمیده مجهز شده است.  [/quote]

این حرکت مشابه کاری است که پیشتر سامسونگ با عرضه تلفن‌های مسطح و خمیده انجام داده است. سامسونگ مدل خمیده خود را EDGE نام گذاری کرده است. تا کنون مدل‌های 4.7 اینچی با 5.5 اینچی تفاوت‌های اندکی با هم داشتند. برای مثال آیفون 5.5 اینچی دارای لرزشگیر اپتیکال می‌باشد در حالی آیفون 4.7 اینچی فاقد این قابلیت می‌باشد. تفاوت‌ها در آیفون 7 اندکی افزایش یافته و مدل بزرگتر دارای دوربین دوگانه و رم بیشتر خواهد بود.

آیفون 8 تغییرات گسترده‌ای را در همه جوانب شاهد خواهد بود. موسسه تحقیقاتی UBI اوایل امسال گزارشی را منتشر کرد که در آن پیش بینی شده بود اپل صحه نمایش منحنی OLED را برای آیفون سال 2017 کنار گذاشته است. سیاست‌های اپل تغییر کرده و روند نوسازی آیفون را از 2 سال به 3 سال افزایش داده است. این روند شکایت کاربران را در پی خواهد داشت زیرا در دنیایی که سرعت تغییرات افزایش یافته است این اقدام اپل عجیب خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.