مدیر عمل اجرایی سونی : برنامه‌ سونی برای گوشی‌های هوشمند هجومی خواهد بود

دسته بندی : iOS , اندروید , بازی , بازی های موبایل , پلی استیشن بازدید: 9 05 سپتامبر 2016 - ساعت 20:15:51 نویسنده :
برنامه‌ سونی برای گوشی‌های هوشمند

درپی اعلام خبر تشکیل شاخه جدید سونی برای تولید بازی‌های موبایل در ژاپن، مدیر عامل اجرایی سونی، کاز هیرای از برنامه‌ سونی برای گوشی‌های هوشمند صحبت کرد. با تِک میکس همراه شوید.

هیرای در مصاحبه با Financial Times گفت که سونی برنامه‌ای “هجومی” برای ورود به دنیای بازی موبایل دارد. او گفت: “این تغییر بزرگی است که از کار صرف بر روی کنسول‌ها، به کار روی موبایل‌ها نیز روی بیاورید.”

در تصریح برنامه‌ سونی برای گوشی‌های هوشمند هیرای بطور خاص به بازی پوکمون گو اشاره کرد، که عنوان بسیار موفقی بوده است.

“پوکمون گو حیقتاً دنیای بازی‌ها را دگرگون کرد. من به این حقیقت که این بازی پتانسیل تغییر دادن نحوه حرکت مردم را دارد، بسیار علاقه‌مند هستم.”

هیرای در ادامه گفته که نمایش پوکمون گو از واقعیت آمیخته به این شکل که موجودات پوکمون گو در دنیای واقعی حضور داشته باشند “ایده‌ای بزرگ و اجتناب‌ناپذیر است که تمام صنعت بازی را ارتقا خواهد داد.” هیرای اظهار کرد که دوست دارد در آینده نزدیک المان‌های واقعیت مجازی را در بازی‌های سونی ببیند.

سونی بخش بازی‌های موبایل خود را با نام ForwardWorks Corporation در مارچ معرفی و در آپریل افتتاح کرد. هیچ بازی به‌خصوصی معرفی نشد، اما سونی بیان کرد که از بازی‌های محبوب و شخصیت‌های آن‌ها در این پروژه استفاده خواهد کرد. این بازی‌ها برای عرضه در ژاپن و آسیا روی سیستم‌ عامل‌های اندروید و آی او اس در نظر گرفته شده‌اند و احتمالاً در آینده به غرب نیز وارد می‌شوند. هیرای جزییات بیشتری را با Financial Times در میان نگذاشت جز اینکه “به زودی عناوینی از راه خواهند رسید.”

این گزارش همچنین اشاره کرد که این هفته شاهد معرفی نسخه جدید و قدرتمنتر PS4 خواهیم بود. همچنین احتمالاً تاریخ انتشار رسمی این کنسول جدید، و نیز کنسول PS4 Slim در همایش پلی استیشن معرفی خواهد شد. همایش پلی استیشن چهارشنبه ساعت 11 شب به وقت ایران برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.