جمع‌بندی بررسی‌های Forza Horizon 3 در سایت‌های مختلف

دسته بندی : ایکس باکس , بازی , پی سی بازدید: 5 20 سپتامبر 2016 - ساعت 23:36:08 نویسنده :
بررسی‌های Forza Horizon 3

Forza Horizon 3 هفته آینده منتشر می‌شود، اما وب‌سایت‌های معتبر بررسی‌های خود را از این بازی ماشین سواری جهان باز پیشاپیش منتشر کرده‌اند. با تِک میکس و جمع‌بندی بررسی‌های Forza Horizon 3 همراه باشید.

 

این بازی بطور رسمی در روز 27 سپتامبر (هفت مهر) منتشر می‌شود و از قابلیت Play Anywhere پشتیبانی می‌کند، به این معنا که اگر بازی را بطور دیجیتالی روی یکی از پلتفرم‌های آن (PC یا X1) خریداری کنید، نسحه پلتفرم دیگر را مجانی دریافت می‌کنید.  ما فهرستی از بررسی‌های Forza Horizon 3 توسط سایت‌های معتبر را گردآوری کردیم.

 9/10 :GameSpot

سازندگان Forza Horizon 3 نشان دادند که این یک بازی ماشین سواری برای همه افراد است. گرچه بازی بر ماشین سواری خارج از جاده (off-road) تاکید ویژه‌ای دارد، اما این بدان معنا نیست که سایر حالت‌ها در نظر گرفته نشده‌اند، زیرا طیف مسابقات بسیار وسیع است. طراحی کامل و بدون سوراخ و سمبه Playground Games در این بازی و سیستم پاداش‌دهی غنی آن، همواره شما را ترغیب به انجام کارها و ماجراجویی‌های جدید می‌کند.

IGN: 9.5/10

Forza Horizon 3 یک شاهکار در ژانر ماشین سواری جهان باز است و حتی از بازی فوق‌العاده قبلی در این سری نیز بزرگ‌تر و بهتر شده است. بازی گرافیکی شگفت‌انگیز دارد، و روند انتخاب و شخصی‌سازی خودروها در آن، از هر بازی دیگری برتر، و اندازه و تنوع محیط‌های آن فوق‌العاده است.

polygon: 8.5/10

Forza Horizon 3 به همان میزان که یک بازی ماشین سواری است، یک بازی مسابقه‌ای نیز می‌باشد. بازسازی بسیار واقع‌گرایانه استرالیا و محیط‌های متنوع، ماشین‌ها و چالش‌های فراوان، این بازی جهان باز را به اثری ارزشمند تبدیل می‌کند. لحظه‌های شگفت انگیز فراوانی در بازی وجود دارد که حس سرعت و آزادی را به بازیکن هدیه می‌کنند.

GamesRadar: 4/5

Forza Horizon 3 از کیفیت بالایی برخوردار است با ویژگی‌های شگفتی آور فراوان، گرافیک دیدنی، موسقی‌های زیبا، بخش آنلاین یکپارچه و مثال زدنی، سرعت دیوانه‌وار و کنترل بدون ایراد. هنگام بازی نیاز به فکر کردن زیاد ندارید اما اگر به دنبال جایی برای گردش آزاد و لذت بردن از مناظر هستنید، استرالیا مکان مناسبی است.

Arcade Sushi: 9.5/10

Forza Horizon 3 تمام چیزهایی را که از یک بازی مسابقه‌ای مدرن انتظار دارید، در خود دارد و خیره‌کننده‌ترین مجموعه‌ای است که تاکنون دیده‌اید. در این بازی کارهای فراوانی برای انجام دادن، چیزهای زیادی برای دیدن و ماشین‌های زیادی برای راندن وجود دارد. با ترقی دادن المان‌های قسمت‌های پیشین Horizon و Motorsport، استودیوی Playground Games عالی‌ترین تجربه ماشین سواری جهان باز را در Forza Horizon 3 ارائه می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.