تیم ملی ایسلند در FIFA 17 حضور نخواهد داشت

دسته بندی : ایکس باکس , بازی , پلی استیشن , پی سی بازدید: 4 22 سپتامبر 2016 - ساعت 21:54:51 نویسنده :
ایسلند در FIFA 17

پس از نمایشی درخشان در یورو 2016، انتظار نمی‌رفت تیم ملی ایسلند در FIFA 17 غایب باشد، اما فدراسیون فوتبال این کشور طی بیانیه‌ای این موضوع را تایید کرد و علت آن‌را شرح داد. با تِک میکس همراه باشید.

پس از افزایش محبوبیت این کشور نزد هواداران فوتبال، EA به فدراسیون فوتبال این کشور مبلغ ناچیز پانزده هزار دلار را برای اخذ حقوق و امتیاز لازم جهت اضافه کردن تیم ملی ایسلند در FIFA 17 پیشنهاد کرد. فدراسیون فوتبال ایسلند، این رقم را قبول نکرد و رقم پیشنهادی خود را به EA ارائه کرد اما EA این رقم نامعلوم را نپذیرفت و اکنون فدراسیون فوتبال ایسلند تمام ماجرا را رسانه‌ای کرده است.

Geir Thorsteinsson، ریس این فدراسیون بیان کرد: “آن‌ها کسانی هستند که خواهان خرید این امتیاز هستند اما آن‌را تقریباً مجانی می‌خواهند. عملکرد ما در یورو نشان داد که تیم بسیار خوبی داریم و افراد زیادی دوست دارند با تیم ما بازی کنند. برای بازیکنانمان ناراحت هستم، اما تقصیر گردن EA است. تصور می‌کنم اگر قرار باشد امتیازی را بدهیم، یا آن‌را پیشنهاد کنیم، این کار باید با مذاکره و قیمتی عادلانه انجام شود.”

تیم ملی ایسلند پیش از این هرگز در بازی FIFA حضور نداشت.

EA هنوز در مورد این خبر اظهار نظر نکرده است. جالب توجه است که در ابتدای ماه جاری میلادی، EA در یک توییت اعلام کرد تشویق خاص و معروف طرفداران ایسلند در یورو (به این شکل که طرفداران بطور یک صدا، آرام تشویق را شروع می‌کنند و ذره ذره شدت آن را بیشتر می‌کنند تا در نهایت صدای بسیار بلندی تولید کنند) در FIFA 17 حضور خواهد داشت، اما اکنون این توییت از صفحه EA پاک شده است!

FIFA 17 پنج روز دیگر برای PC، PS4 و X1 عرضه می‌شود اما کسانی که حساب EA acces و Origin access دارند، هم‌اکنون می‌توانند بازی را دریافت کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.