نینتندو در فکر تولید تلفن هوشمند ویژه بازی

دسته بندی : بازی , نینتندو بازدید: 16 06 جولای 2016 - ساعت 20:29:52 نویسنده :
تلفن هوشمند ویژه بازی نینتندو

کاهش فروش کنسول های دستی از یک سو و افزایش رونق بازی های تلفن های همراه از سوی دیگر را نمی توان نادیده گرفت و این دو موضوع احتمالا به هم وابسته هستند.با تِک میکس همراه باشید.
اگرچه کمبود دکمه ها روی گوشی های همراه هوشمند جدید باعث می شود جانشین خوبی برای کنسول های دستی نباشد بالاخص در بازی هایی که نیاز به سرعت بالا دارند همچون بازی های اکشن! و حالا نینتندو , سلطان سنتی کنسول های دستی , پا در عرصه ی بازی های موبایل گذاشته و به فکر تولید تلفن هوشمند ویژه بازی افتاده و این ایده تا چندی دیگر در دو محصول Mittitomo و pokimon go  روانه ی بازار می شود .

تلفنی در آن !
در سخنرانی اخیر شرکت نینتدو , یکی از مدیران ارشد این شرکت گفت : گیم‌پد های مخصوص تلفن های هوشمند هم اکنون در بازار در دسترس می باشد اما امکان آن هست که ما چیز جدیدی رو به عرصه ی استفاده برسانیم.در ادامه شاینیا تاکاهاشی کارگردان این همایش از سختی بازی های اکشن بدون کنترل های دستی سخن به میان آورد.
طبق اخبار اعلام شده ی مایکروسافت , دسته های کنترلی ایکس باکس و پلی استیشن 4 سازگار با بلوتوث خواهد بود که از این طریق امکان برقراری ارتباط بین این دستگاه ها و تلفن های هوشمند و همچنین کامپیوتر فراهم شود.
اگرچه برخی ابزار کنترلی بعضا برای برخی تلفن های همراه طراحی شده ولی اغلب به دلیل ضعف در ارتباط بین کنترل با بازی ها, ناگزیر طراحان را به سوی طراحی بازی های لمسی برای گوشی های هوشمند هدایت کرده است.اما اگر طرح پیشنهادی نینتندو عرضه شود و موفق واقع گردد , می تواند راهنمایی برای نسل جدید بازی های گوشی های هوشمند باشد که بتوان بوسیله ی آن تجربه ی مشترک بازی با کنسول های دستی گذشته را مجددا تجربه نمود.

نظر شما راجع به ایده تلفن هوشمند ویژه بازی چیست ؟

منبع

@

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.