تماشا کنید: استفاده بهینه از پایه iMac با Float Shelf یا طبقه شناور

دسته بندی : کامپیوتر , مک بازدید: 10 12 اکتبر 2016 - ساعت 18:56:52 نویسنده :
Float Shelf یا طبقه شناور

دارندگان iMac ممکن است از داشتن کامپیوتری جامع و قدرتمند بسیار خشنود باشند ولی فضای زیادی را از دست داده‌اند. Float Shelf یا طبقه شناور برای رفع این نقصان آمده است. با تِک میکس همراه شوید.

یکی از طراحان خوش ذوق لوارم جانبی محصولات اپل در نمایشگاه CES حضوری پر رنگ داشت. حالا وی با ایده‌ای بسیار ساده ولی جذاب بازگشته است. آخرین ایده وی Float Shelf یا طبقه شناور نام دارد. صفحه‌ای از جنس آلومینیوم که با متصل شدن به پایه iMac امکان استفاده از فضای مرده پشت دستگاه را برای شما مهیا می‌سازد.

Float Shelf یا طبقه شناور

وی برای ساخت و عملی کردن ایده خود در Kickstarter اقدام به جمع آوری سرمایه کرده و تاکنون توانسته 9000 دلار به دست آورد البته این رقم در حال افزایش می‌باشد. طراح این پایه توضیح می‌دهد که جنس آن از اکستروژن جامد از آلومینیوم استفاده شده در صنایع هوایی بوده که توانایی تحمل وزنی تا 4.5 کیلوگرم را دارا می‌باشد. به راحتی می‌توانید بر روی Float Shelf، بلندگوهای کوچک، قاب‌های کوچک، مجسمه، گلدان و … قرار دهید. برای رنگ نهایی از فناوری آنودایز که در محصولات اپل استفاده شده است بهره برده تا هماهنگی بین طبقه شناور و iMac به نهایت خود برسد.

Float Shelf یا طبقه شناور

نصب Float Shelf یا طبقه شناور بسیار ساده بوده و کافیست تا بالای پایه iMac را وارد دریچه تعبیه شده درون طبقه کرده و طبقه را به پایین حرکت دهید. برای جلوگیری از ایجاد خراش و ساییدگی بین پایه iMac و Float Shelf یا طبقه شناور، یک لایه نازک لاستیکی از جنس رابر استفاده شده است. بعد از نصب ممکن است فکر کنید که این پایه از اول همراه دستگاه شما بوده و خود اپل آن را برای شما تدارک دیده است!

Float Shelf یا طبقه شناور

سرمایه اولیه در نظر گرفته شده برای این پروژه جذاب، 25000 هزار دلار تعیین شده است و باید طی 50 روز به این هدف دست یابند. قیمت این پایه سحرآمیز برای مدل 21.5 اینچی 75 دلار، مدل 27 اینچی 85 دلار خواهد بود. شروع فروش آن از ماه آپریل 2017 آغاز خواهد شد. در ادامه شما را به تماشای ویدئوی این صفحه جادویی دعوت می‌نماییم:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.