بروزرسانی iOS 10.0.3 اپل برای رفع مشکل اتصال LTE آیفون 7 منتشر شد

دسته بندی : iOS , ویژه بازدید: 4 19 اکتبر 2016 - ساعت 05:00:29 نویسنده :
بروزرسانی iOS 10.0.3

از اخبار پیشین شنیدیم که آیفون 7 اپل دچار مشکلات جدی در زمینه اتصال به شبکه در سراسر نقاط جهان شده است. در آمریکا مشترکان هر 4 اپراتور اصلی مشکلات ناشی از قطع سیگنال شبکه را گزارش داده اند، اما ظاهرا مشکلات کاربران اپراتور ورایزن بیش از دیگران بوده است. گفته اند که دستگاه آیفون 7 آنها دچار مشکلاتی از قبیل کاهش سیگنال 4G LTE به 3G شده یا اتصال آنها به کل پریده است. با تک میکس همراه باشید.
بروزرسانی iOS 10.0.3خوشبختانه اپل به منظور رفع این مشکل (حداقل بصورت تئوری) یک بروزرسانی جدید منتشر کرده است! اپل، آپدیت جدید iOS 10.0.3 را با حجم 103 مگابایت منتشر کرده، که هدف آن برطرف ساختن اشکالات مذکور است. لیست تغییرات این آپدیت بطور مشخص به یکی از این موارد برطرف شده در این بسته اشاره کرده است.
لیست تغییرات بروزرسانی iOS 10.0.3 می گوید: “بروزرسانی iOS 10.0.3 اشکالاتی از قبیل از دست رفتن اتصال سلولار برخی کاربران را برطرف می کند.”
در صفحه پشتیبانی اپل اشاره شده که این آپدیت مخصوص دو گوشی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس است. اگر شما دارای مشکلاتی در زمینه اتصال به شبکه LTE بر روی مدل های قدیمی تر آیفون هستید، باید منتظر آپدیت بعدی بمانید.
شما نیز تجربیات خود را با ما درمیان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Ali
۲۹ خرد ۱۳۹۶ س ۱۰:۴۹
پاسخ

با سلام
من یه گوشی ایفن ۷ خریدم ک ایرانسلم LTE میشه اما همراه اولم ن ، در ضمن سیم کارت همراه اولم رو بقیه گوشی ها حتی ایفن ۶ هم LTE میشه
لطفا کمکم کنین نسخه iOS 10:3:2

نیما فربودنیا
۲۹ خرد ۱۳۹۶ س ۱۱:۴۲
پاسخ

سیم کارت شما برای اتصال به شبکه LTE همراه اول باید از نوع USIM باشه. در صورتی که سیم کارت شما USIM هست و همچنان این مشکل رو دارید به خود آیفون بر میگرده چون پوشش LTE همراه اول در سطح مطلوبی نیست، موبایل ترجیح میده به شبکه ای وصل شه که ارتباط قوی تری داره. برای مثال در خیابان جمهوری محدوده لاله زار پوشش LTE همراه کامل شده. در اون منطقه باید بدون مشکل به شبکه وصل شین