آپدیت Rise of the Tomb Raider مشکل تاخیر کنترل را برای PS4 حل می‌کند

دسته بندی : ایکس باکس , بازی , پلی استیشن , پی سی بازدید: 25 24 اکتبر 2016 - ساعت 02:17:51 نویسنده :
آپدیت Rise of the Tomb Raider

آپدیت جدیدی برای نسخه PS4 بازی Rise of the Tomb Raider منتشر شده است. طبق گزارش Digital Foundry این آپدیت Rise of the Tomb Raider مشکلی را که در تاخیر بین فشار دادن دکمه‌های کنترلر و واکنش آن در بازی وجود داشت، حل کرده است. با تِک میکس همراه شوید.

طبق گزارش، “این تغییر مثبتی است که مبارزه دربازی را فراهم کردن امکان هدف گیری دقیق برای بازیکن، بهبود می‌بخشد.”

برخی افراد با انتشار آپدیت 1.04 گزارش‌های از کرش کردن بازی داده‌اند، اما Digital Foundry اظهار می‌کند این کرش کردن‌ها مربوط به مشکلات شبکه است و ایراد از آپدیت Rise of the Tomb Raider نیست.

به علاوه این آپدیت معدود باگ‌های بازی را رفع کرده، تصویر را به حالت 4k درآورده و نیز سرعت فریم را بهبود می‌دهد تا بازی برای PS4 Pro نیز شکلی ایده‌آل داشته باشد. PS4 Pro 10 نوامبر (کمتر از سه هفته دیگر) عرضه می‌شود و بسیاری از بازی‌ها برای نمایش بهتر روی این دستگاه بهینه‌سازی شده‌اند.

نسخه PC و PS4 بازی Rise of the Tomb Raider توسط استودیوی Nixxes Software ساخته شده اما نسخه‌‌های Xbox One و Xbox 360 را Crystal Dynamics تولید کرده بود. طبق گزارش Digital Foundry، نسخه Xbox One هنوز با مشکل تاخیر ورودی کنترل مواجه است اما نسخه‌های PC و Xbox 360 این مشکل را ندارند. برای جزییات بیشتر در مورد این بازی، اینجا کلیک کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.