گرافیک بازی Horizon: Zero Dawn با HDR روی PS4 Pro زیباتر خواهد بود

دسته بندی : بازی , پلی استیشن بازدید: 2 02 نوامبر 2016 - ساعت 13:53:19 نویسنده :
گرافیک بازی Horizon: Zero Dawn

Horizon: Zero Dawn توسط یکی از استودیوهای پیشروی سونی در فناوری گرافیک ساخته می‌شود، بنابراین هیچ تعجب آور نیست که اگر ببینیم گرافیک بازی Horizon: Zero Dawn روی کنسول PS4 Pro زیباتر هم خواهد شد. با تِک میکس همراه شوید.

استودیوی Guerilla Games سازنده سری بازی‌های Killzone در پستی طولانی در Playstation Blog توضیح داد که چگونه از قدرت اضافه PS4 Pro برای نمایش بهتر گرافیک بازی Horizon: Zero Dawn استفاده می‌کند. چکیده این مطلب به شرح زیر است:

اگر تلویزیون 4k داشته باشید Horizon: Zero Dawn به وضوح 2160p می‌رسد که “روی یک تلویزیون 4k شگفت‌آور به نظر می‌آید.” این به شما امکان می‌دهد جزییات لباس کاراکتر، تک تک شاخه‌ها و برگ‌هایی که در باد می‌رقصند، کیلومترها دورتر در میدان دید، و جزییات بیشتر در تمام محیط و کاراکترهای غیرقابل بازی را ببینید، چیزهایی که با وضوح تصویر پایین‌تر شاید دیده نشود.

اگر نمایشگر HDR داشته باشید، چیزهای واقعاً حیرت‌انگیزی خواهید دید: رنگ‌های درخشان‌تر و عمیق‌تر، کُنتراست و تنوع بیشتر. برای یک بازی رنگارنگ مثل Horizon: Zero Dawn، این موضوع جالب توجه است.

“این یک فناوری جدید است که طیف رنگ‌های قابل نمایش را گسترش می‌دهد. بسیار هیجان‌آور و غیرقابل وصف است، چیزیست که بیشتر مردم قبلاً ندیده‌اند و بخاطر همین نمی‌دانند باید منتظر چه چیزی باشند. این تصاویر را نمی‌شود پرینت کرد، نمی‌شود در فیلم‌ها دید، و روی موبایل‌ها هم وجود ندارد. تنها چیزی که می‌توان با آن مقایسه کرد، واقعیت است.”

پلی استیشن 4 پرو هفته آینده عرضه می‌شود، و Horizon: Zero Dawn در بهمن‌ماه، بنابر این چند ماه فرصت برای تهیه کردن نمایشگر HDR خواهید داشت. با این حال اگر تلویزیون 1080p معمولی داشته باشید، باز هم PS4Pro نسبت به PS4 معمولی برتری خواهد داشت. به عنوان مثال فناوری SSAA را خواهید داشت که بازی را در رزولوشنی بالا و نزدیک به 4k پردازش می‌کند و نتیجه حاصل را برای تلویزیون‌های معمولی کوچک می‌کند. علاوه بر این، تصویر ناهمواری کمتر و کیفیت بهتری خواهد داشت.

برخی از اسکرینشات‌های این بازی را روی PS4 Pro مشاهد می‌کنید:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.