تماشا کنید: اسکوتر برقی Ninebot mini شیائومی

دسته بندی : بررسی تخصصی , گجت بازدید: 1 07 جولای 2016 - ساعت 16:54:25 نویسنده :

Ninebot mini یکی از صدها محصول شرکت شیائومی می‌باشد. این شرکت، در سال‌های اخیر به صورت انفجاری رشد کرده و صحنه‌های گوناگون را یکی پس از دیگری فتح می‌کند. با تِک میکس همراه باشید.

Ninebot mini

اسکوتر Ninebot mini ساختاری شبیه به هاوربورد دارد و کیفیت ساخت بسیار خوب آن در همان نگاه اول، کاملا هویدا است. اسکوتر‌های برقی بی‌کیفیت، دارای سابقه بسیار بدی در زمینه آتش گرفتن ناگهانی هستند ولی همراه Ninebot mini با خیالی آسوده از سواری لذت ببرید. شرکت شیائومی برای توسعه این دستگاه 80 میلیون دلار هزینه صرف کرده است. جزئیات، در این دستگاه بسیار عالی و دقیق هستند، تمام زوایای اسکوتر با دقت فراوان طراحی شده‌اند. باتری در زیر اسکوتر قرار دارد و برای شارژ کردن آن باید در پوش سیاه رنگ جلوی دستگاه را باز کنید. قسمت قرارگیری پا، بوسیله پد از جنس لاستیک نرم پوشانده شده است که کیفیت بسیار بالایی دارد. چرخ‌ها 10 اینچی بوده و با هوا پرشده‌اند یعنی مانند خودرو نیاز به بررسی باد لاستیک وجود دارد.

Ninebot-mini6

دو عدد چراغ، در جلوی دستگاه  برای حرکت در شب تعبیه شده است. یک نوار LED رنگی سراسری هم پشت اسکوتر را فراگرفته است. یک صفحه نمایش به صورت ستونی بر روی اهرم مرکزی دستگاه وجود دارد که با فشردن دکمه بالای آن شما از وضعیت باتری، اتصال بلوتوث و قفل بودن دستگاه آگاه می‌شوید. حداکثر سرعت 16 کیلومتر در ساعت می‌باشد و با هربار شارژ می‌توانید تا 21.7 کیلومتر را طی کنید. حمل و نقل دستگاه بسیار آسان است، وزن آن حدود 12.7 کیلوگرم می‌باشد. به راحتی در خودروی شما قرار می‌گیرد.

Ninebot-mini1

نحوه حرکت آن مانند هاوربورد می‌باشد، زیرا تنها عامل هدایت دستگاه به جلو یا عقب، وزن شما است. برای چپ  و راست رفتن باید از اهرم میانی کمک گرفت. یعنی به وسیله هدایت اهرم میانی به چپ یا راست، اسکوتر تغییر مسیر می‌دهد. هنگامی که برای اولین بار دستگاه روشن کنید برای شما حالت مبتدی فعال می شود و سرعت را محدود می‌کند. برای بهره گیری از دستگاه باید نرم افزار آن را بر روی تلفن اندرویدی یا IOS خود نصب کنید، در ابتدا نحوه راندن با دستگاه را به شما نمایش می دهد، بعد از تمام شدن دوره آموزشی شما باید 1 کیلومتر را با اسکوتر طی کنید تا حداکثر سرعت برای شما فعال گردد. به وسیله نرم افزار شما به تمامی اطلاعات اسکوتر مانند کیلومتر شمار خودرو دسترسی خواهید داشت. سرعت، مسافت طی شده، وضعیت باتری، تنظیم سنسورها از جمله اطلاعات موجود در نرم افزار می‌باشد. شما می‌توانید برای دوستان تازه کار خود به وسیله نرم افزار محدودیت سرعت تعیین نمایید یا رنگ LED های دستگاه را مطابق سلیقه خود تغییر دهید. در ضمن برای بروزرسانی نرم افزار دستگاه باید از طریق برنامه اقدام کرد.

Ninebot-mini

Ninebot mini بسیار بی‌صدا و آرام است. به تمام خواسته های شما نظیر حرکت به کناره ها، کاهش سرعت و … بسیار سریع و مطلوب واکنش نشان می‌دهد. در مسیرهای ناهموار هم به خوبی حرکت می‌کند . یک ویژگی بسیار هیجانی آن، کنترل از راه دور دستگاه می باشد. مثلا زمانی که شما از اسکوتر پیاده شده‌اید و از آن فاصله گرفته‌اید به وسیله تلفن همراه می‌توانید اسکوتر را نزد خود فرا‌بخوانید. همچنین هنگامی اسکوتر را از روی زمین بلند می‌کنید دستگاه خاموش شده و تا لمس دوباره سطح زمین، خاموش می‌ماند!

در ادامه ویدئو بررسی اسکوتر را خواهیم دید:

@

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.