در جمعه سیاه بیش از 1 میلیارد دلار صرف خرید تبلت و موبایل شد

دسته بندی : کسب و کار , گوناگون بازدید: 1 28 نوامبر 2016 - ساعت 12:31:35 نویسنده :
جمعه سیاه

جمعه سیاه یا همان Black Friday، یک روز رویایی برای هر خریداری می‌باشد زیرا در این روز می‌توان کلیه اجناس را با حتی 99 درصد تخفیف به دست آورد! با تِک میکس همراه شوید.

اگر شما در روز جمعه سیاه موفق به خرید موبایل یا تبلت شده اید بدانید که تنها نیستید. مطالعات جدید نشان می دهند که بیش از 1.2 میلیارد دلار در جمعه سیاه خرج خرید موبایل و تبلت شده است. این برای اولین بار در تاریخ فروش آنلاین می باشد که بیش از 1 میلیارد دلار در جمعه سیاه خرید انجام شده است!

بیش از 5.27 میلیارد دلار در روز 27 نوامبر یا همان روز شکر گذاری و جمعه سیاه، خرید آنلاین اتفاق افتاده است. از کل این مبلغ چیزی حدود 1.93 میلیارد دلار در روز شکر گذاری و حدود 3.34 میلیون دلار در جمعه سیاه صرف شده است. بیش تر خرید های آنلاین از طریق دستگاه های موبایلی رخ داده است. 45 درصد از خریدهای آنلاین توسط موبایل و 10 درصد از طریق تبلت رخ داده است.

با اینکه بلک فرایدی بسیار شگفت انگیز بوده است ولی این امکان وجود دارد که دوشنبه سایبر یا  Cyber Monday که در 28 نوامبر اتفاق می افتد می تواند بهتر باشد. زیرا دوشنبه سایبر، بزرگترین فروش آنلاین در سطح جهان می باشد. بسیاری از فروشندگان آمریکایی هم علاوه بر جمعه سیاه به دوشنبه سایبر هم چشم دوخته اند و شماری از محصولات خود را برای آن روز کنار گذاشته اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.