Avast با قیمت 1.3 میلیارد دلار مالک کمپانی AVG خواهد شد

دسته بندی : کامپیوتر , مک , ویندوز بازدید: 1 09 جولای 2016 - ساعت 05:16:12 نویسنده :
خرید کمپانی AVG توسط avast

اگردر حال حاضر از یک آنتی ویروس رایگان استفاده می کنید ، شانس اینکه یکی از دو آنتی ویروس Avast یا AVG بر روی تسک‌بار شما باشد زیاد است. هر دو کاملا قدرتمند و کامل هستند ، اما بدلیل گرایشات قدیمی، هرکدام بازار هدف متفاوتی دارند ، حقیقتی که دلیل معامله 1.3 میلیارد دلاریست که امروز اعلام شد. با مجله تکنولوژی تـِک میکس همراه باشید.

بله پیشنهاد خرید کمپانی AVG از سوی avast و بصورت یک معامله تمام نقد اعلام شده ، که بصورت نقدی و تامین مالی امکان پذیر شده ، و بنظر کمپانی AVG از پذیرفتن آن خوشحال است. و از آن بعنوان حرکتی بزرگ برای آینده شرکت و سهام داران تمجید کرده است. لازم به ذکر است که avast در سال 1988 و AVG در 1992 هر دو در جمهوری چک آغاز به کار کردند.
avg-avast
همچنین سهامداران پیشنهادِ دریافتِ 25 دلار به ازای هر سهام را دریافت خواهند که به معنی 30 درصد بیشتر از قیمت فعلی معاملات سهام avg ست ، که هیئت مدیره avg به سهام داران توصیه کرده آن را بپذیرند.

ما باور داریم که پیوستن نیروهای ما با آنتی ویروس avast، یک شرکت خصوصی با منابع قابل توجه، به طور کامل از اهداف رشد و توسعه ما پشتیبانی میکند  و بیانگر بهترین منافع برای سهامداران ما است، … گام جدید ما به ما اجازه خواهد برای سرعت بخشیدن به سرمایه گذاری در بازارهای در حال رشد و در ادامه بر روی ارائه راه حل های جامع و ساده برای استفاده برای مصرف کنندگان و کسب و کار، به طور یکسان تمرکز کنیم.

همچنین پیرامون منافع Avast از این معامله و در مورد برنامه های آینده این شرکت ، به نظر نمی‌رسد که پس از انتقال پایگاه عظیم کاربری avg به avast شاهد تغییر ساختاری جدی باشیم ، در عوض اِوَست پتانسیل عظیم استفاده از 400 میلیون مشتری ثابت و 160 میلیون موبایل دارای avg را می‌بیند. و “به عنوان یک ناجی ، برای آنها اطلاعات کافی پیرامون بدافزار ها فراهم و کمک به شناسایی و خنثی سازی آنها کند” مسلما این خرید حرکت هوشمندانه ای بوده است. این معامله بین 15 سپتامبر تا 15 اکتبر بسته خواهد شد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.