افزایش طول عمر با خوردن فلفل تند

دسته بندی : گوناگون بازدید: 1 21 ژانویه 2017 - ساعت 22:10:49 نویسنده :
افزایش طول عمر با خوردن فلفل تند

مطالعات جدید نشان می دهد افرادی که غذاهای تند می‌خورند از طول عمر بیشتری برخوردارند. این تحقیقات خبر خوبی برای افراد علاقه مند به غذاهای تند است، براساس این تحقیق، خوردن فلفل های تند منجر به افزایش طول عمر افراد می شود. در ادامه با تک میکس همراه باشید.
براساس گزارش Medical Xpress، مطالعات جدید بیانگر آن است که، خوردن فلفل قرمز و غذاهای اسپایسی(تند) با طولانی تر شدن طول عمر در ارتباط است و موجب کاهش خطر مرگ ناشی از بیماری های قلبی یا سکته می شود.
این تحقیق که در مجله علمی Plos One منتشر شده، 16 هزار مرد آمریکایی بالای 23 سال و با سنین، نژاد، سطح تحصیلات، عادات غذایی مختلف و عادات سیگار کشیدن متفاوت را مورد مطالعه قرار داده است. براساس یافته های این مطالعه آنان که فلفل یا غذای تند می خورند به میزان بیشتری نسبت به دیگر اعضای مورد مطالعه عمر کرده اند.
البته رابطه علمی افزایش طول عمر با خوردن فلفل تند و غذای اسپایسی هنوز مشخص نشده است. اما فرضیه دانشمندان این است که احتمالا کپسایسین شیمیایی که موجب مزه تند فلفل می شود، مسبب این مدعاست زیرا این ماده با افزایش جریان خون موجب کاهش رسوب عروق و چاقی می شود.
منبع: thedailymeal

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.